Autor:
erakogu

Tootmisettevõtted on oodatud tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE 29. klubiüritusele

Tartu Ülikool ja Pärnumaa innovatsioonikeskuse InseneeriaKOBAR kutsuvad tootmisettevõtteid 25. septembril kl 17.30 Tartu Ülikooli Pärnu kolledži raamatukokku, kus toimub tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE klubiürituste sarja 29. kohtumine.

KAVAS
17.30 avasõnad ja AIRE tutvustus
17.40 Tartu Ülikooli ja Nõo Lihatööstuse demoprojekti tutvustus
18.05 esineja selgumisel
18.30–19.30 vabas vormis suhtlus

Eesti toiduainetööstuse esimese ettevõttena hakkas Nõo Lihatööstus ühes Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudiga katsetama uudseid tehisintellekti- ja robootikalahendusi, mis aitavad optimeerida tootmist ning tõhustada toodete kvaliteedikontrolli. Demoprojektis osalemine võimaldab tootmisettevõtetel enne investeerimist katsetada tehisintellekti- ja robootikalahendusi ning soodustada seeläbi edasisi investeeringuid tehnoloogiasse.

AIRE klubiürituste sarja eesmärk on on luua vaba ja vahetu keskkond robootika- ja tehisaruvaldkonna huvilistele võrgustumiseks ja kogemuslugude jagamiseks. Oodatud on tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad ning kõik teised huvilised.

Õhtu lõpus on osalejatel võimalus suupistelauas arutada ürituse teemade üle ja luua uusi tutvusi. Üritus on kõigile tasuta, kuid sujuvamaks korraldamiseks palume registreeruda hiljemalt 22. septembril. Registreerimisega annab osaleja nõusoleku, et temast võidakse teha üritusel pilte, mida on korraldajal õigus jagada nii veebilehtedel, sotsiaalmeediakanalites kui ka järgmiste ürituste reklaamides.

Tutvu ka AIRE järgmiste üritustega.
 

 

REGISTREERI

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Väärikate ülikooli jõulukohv

Väärikate ülikool kutsub jõulukohvile

Kuidas disainida positiivseid kliendikogemusi.

Kuidas disainida positiivseid kliendikogemusi? Pärnu kolledžis toimus inspireeriv teenusedisaini töötuba

digiõppe häkaton

Digiõppe häkaton: sinimajanduse-eri